استیلی: باید به پیروانی و کادر فنی فرصت داد

حمید استیلی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، در خصوص انتخاب انصاری فرد به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس خاطر نشان ساخت:
انصاری فرد از قدیمی‌های فوتبال ایران است و به خوبی از وضعیت پرسپولیس شناخت دارد.

وی افزود: امیدوارم وضعیت تیم بهتر شده و هر چه زودتر از شرایط بحرانی خارج شود. پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در باشگاه‌های آسیا و لیگ برتر را دارد و هواداران باید برای رسیدن به این مهم از کادر فنی حمایت کنند.

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای موفقیت پرسپولیس همه پیشکسوتان باید به کمک انصاری فرد و کادر فنی بشتابند تا مدیر جدید بتواند با اتحاد و انسجام، پرسپولیس را به روزهای اوج خود بازگرداند.

استیلی در خصوص استفاده از سرمربی خارجی در تیم پرسپولیس، تصریح کرد:
استفاده از سرمربی خارجی برای پرسپولیس و استقلال اشتباه بزرگی است زیرا این دو تیم با توجه به حاشیه‌هایی که دارند نیاز به مربی‌ای دارد که برای این تیم بازی کرده و با حاشیه‌ها آشنا باشد.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص اظهار نظرهای اخیر برخی از پیشکسوتان این تیم درمورد عملکرد کادر فنی پرسپولیس ،گفت: نباید بزرگان تیم وارد حاشیه‌ها شوند زیرا در این شرایط حساس، تیم نیاز شدیدی به آرامش دارد.

وی افزود: امیدوارم انصاری فرد با تدبیر خود، هرچه زودتر از شدت گرفتن این اختلافات جلوگیری کند و آرامش را در بین پیشکسوتان باشگاه حکم فرما نماید.

استیلی در خصوص عملکرد داریوش مصطفوی نیز،گفت: مدیرعامل سابق باشگاه تا جایی که توانست تلاش خود را انجام داد و خدمات زیادی را در این مدت به پرسپولیس کرد. نباید فراموش کنیم که مصطفوی از چهره‌های بزرگ فوتبال ایران است و افتخارات زیادی را در کارنامه خود دارد.

/ 0 نظر / 4 بازدید