گومز پرتغالی، بازیکن رومانیایی هافبک برزیلی یا پژمان نوری؟!

ز قرار معلوم محمد رویانیان پس از مشاهده فیلم بازی‌های بازیکن پرتغالی از طریق کمیته فنی مدیریت باشگاه سراغ کارلوس کرش رفته تا شاید از این طریق اطلاعات بیشتری درباره این بازیکن که عنوان می‌شود در تیم‌های بنفیکا، ویتوریوگیمارش، پورتو (پرتغال)، پورتموث (انگلستان) و اینترمیلان (ایتالیا) سابقه بازی دارد، به دست آورد. جالب اینکه سرمربی تیم ملی نیز به سرخپوشان توصیه کرده تا شرایط حضور این بازیکن در پرسپولیس را فراهم کنند تا به این ترتیب یکی از ضعف‌های بزرگ‌شان به نقطه قوت این تیم تبدیل شود.
اما آخرین اخبار رسیده درباره جذب یک هافبک دفاعی مطمئن از میان بازیکنان خارجی، با ورود یک بازیکن برزیلی به این جمع، پرونده گزینه‌های پرتغالی و رومانیایی تا اطلاع ثانوی راکد مانده است.
هر چند به جز این سه مورد، گویا پرسپولیسی‌ها روی رضا حقیقی، مهدی کریمیان و پژمان نوری نیز نظر دارند. در میان این سه نفر کیانی برای یک سال دیگر با تراکتورسازی تمدید قرارداد کرد؛ پژمان نوری پس از شایعه حضور حسین هدایتی به عنوان سهامدار باشگاه ملوان با وی تماس گرفته و برای حضور در جمع قوهای سپید انزالی اعلام آمادگی کرده و حتی گفته مازیار زارع را نیز با خود به انزلی خواهد آورد.
به این ترتیب معمای هافبک دفاعی پرسپولیس کماکان حل‌نشده باقی خواهد ماند.

/ 0 نظر / 29 بازدید