شکوری: می‌توانم مقابل شاهین بازی کنم

شرایطت برای بازی کردن چطور است؟
همراه تیم استقلال به آبادان هم رفته بودم اما بازی به من نرسید و شرایط طوری بود که صلاح دیده شد بازی نکنم اما اکنون مشکلی ندارم و اگر کادرفنی صلاح بداند می توانم روز جمعه مقابل شاهین بازی کنم. تمام تلاش خود را کرده ام که آماده شوم و خیلی دوست دارم از اول بازی در ترکیب تیم باشم.

-  فکر می کنی این فرصت به تو داده شود؟
امیدوارم که به من اعتماد شود. از نظر بدنی مشکلی ندارم و به لحاظ روحی هم در شرایط خوبی هستم و فقط منتظر یک فرصتم.

- شرایط استقلال بعد از باخت به نفت چطور است؟
شکست ما مقابل نفت خیلی بزرگ جلوه داده شد و عده ای سعی کردن حواشی را به تیم نزدیک کنند اما با تدبیر مدیریت این مشکل برطرف شد و مطمئن هستم که با پیروزی مقابل شاهین به جایگاه قبلی خود بازمی گردیم.

-  مطمئنی که شاهین را شکست می دهید؟
اطمینان دارم چون تیم تمرینات بسیار خوبی داشته است و بچه ها بعد از بازی با نفت متوجه شدند وقتی تیم می بازد چه مشکلاتی به وجود می آید.

-  بحث معاوضه ات با زنیدپور چه بود و چرا مطرح شد؟ فتح الله زاده می گفت چنین چیزی صحت ندارد و به مدافعان نیاز دارند.
من هم نمی دانم چرا این مسئله مطرح شد. شاید مسئولان استیل‌آذین که به مدافع نیاز داشتند این بحث را مطرح کردند. حتی در برهه ای از زمان هم به من پیغام دادند اما گفتم بازیکن باشگاه استقلال هستم و باید با آنها صحبت کنند. خوشحالم که باشگاه استقلال به پای بازیکن خود می ایستد و روی ما حساب باز کرده است. خودم هم می دانستم این اتفاق رخ نمی دهد. به هر حال من تابع تصمیمات باشگاه هستم.

- در مصاحبه ای گفته بودی خواهان رضایتنامه ات شده ای؟
در یک مقطعی از نظر روحی مشکلاتی داشتم و می خواستم حمایت شوم و بازی کنم به همین دلیل با باشگاه صحبت کردم که اگر به من اعتمادی نیست بدون رودربایستی بگویند. چون هم برای من تیم هست و هم برای استقلال بازیکن. در همان صحبت ها گفتند مشکلی نیست و اعتماد وجود دارد و من هم روحیه گرفتم که با انگیزه بیشتری تمرین کنم. مطمئن هستم که اگر مقابل شاهین بازی کنم شرایط خوبی برایم پیش می آید.

/ 0 نظر / 9 بازدید