خسرو حیدری: دوست دارم استقلالی بمانم

رنامه‌ات برای فصل دوازدهم لیگ برتر چیست؟‌
بعد از بازی با قطر تا پایان فصل نقل و انتقالات 20 روز زمان آزاد در اختیار دارم، اما اگر به خودم باشد دوست دارم فصل آینده برای استقلال بازی کنم. ان‌شاءا... اگر با استقلال به توافق برسم، بار دیگر در این تیم بازی می‌کنم. اگر این توافق حاصل نشود مجبورم به پیشنهادهای دیگر فکر کنم، اما مطمئنا الان به تنها چیزی که فکر می‌کنم موفقیت تیم ملی در بازی با قطر است.
برنامه تیم ملی پیش از بازی با ازبکستان چه بود؟
پیش از شروع بازی مربیان به ما گفته بودند که نباید در این بازی شکست بخوریم و باید حداقل یک امتیاز بگیریم. ما هم برای همان یک امتیاز به میدان رفتیم، اما نیم نگاهی هم به برد داشتیم.
در کل بازی را چطور دیدی؟‌فکر نمی‌کنی شانس هم با ایران یار بود؟
در نیمه نخست شانس با ما یار بود که توپ‌های آن‌ها گل نشد. ازبکستان حملات زیادی را روی دروازه‌ ما تدارک دید و با توجه به میزبانی آن‌ها این اتفاق طبیعی بود. اگر ما هم میزبان بودیم، چنین شرایطی داشتیم. به هر حال فکر می‌کنم از اندک موقعیت‌هایی که به دست آوردیم بهره کامل بردیم و توانستیم به پیروزی برسیم.
بازی با قطر را هم خواهید برد؟ بازی سه‌شنبه آینده را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
اهمیت بازی با قطر اکنون پس از پیروزی برابر ازبکستان بیشتر شده است. اگر می‌خواهیم ارزش سه امتیاز پیروزی در تاشکند حفظ شود، باید قطر را شکست دهیم، در غیر این صورت برد برابر ازبکستان تاثیری در آینده ما نخواهد داشت. بازی با ازبکستان گام نخست ما برای صعود به جام جهانی بود. نباید فکر کنیم که کارمان تمام شده و به جام جهانی صعود ‌کرده‌ایم. بازی‌های بعدی مهم‌تر است، چرا که گروه ما به هیچ وجه گروه آسانی نیست و حتی می‌توان برای قطر هم شانس صعود به جام جهانی متصور بود.

/ 0 نظر / 12 بازدید