بعد از علی کریمی، مجتبی در پرسپولیس حق آب و گل داشت اما با او برخورد درستی نکردن

بحث حضورت در فجرسپاسی شیراز تا چه حد جدی است؟
در مورد حضورم در این تیم صحبت‌هایی را با آقای یاوری انجام داده‌ام اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.
چرا؟
چون هنوز مشخص نیست که مسوولان استان قصد تیمداری دارند یا خیر. می‌توان گفت که فجر به نوعی بلاتکلیف است و به همین دلیل هم هست که می‌گویم هنوز هیچ چیز مشخص نیست.
حالا آیا از تیم دیگری هم پیشنهاد داری؟‌
چون بازیکن آزاد هستم و سهمیه محسوب نمی‌شوم خیلی از تیم‌ها دنبالم هستند اما فعلا منتظر مشخص شدن وضعیت فجرسپاسی هستم. دوست دارم در سال‌های آخر فوتبالم در شیراز حضور داشته باشم و به همین خاطر فجر را در اولویت قرار داده‌ام.
در صورت عقد قرارداد با فجر سعی می‌کنی برادرت مجتبی را هم به این تیم بیاوری؟‌
مجتبی تیم‌های تهرانی را در اولویت خود قرار داده است اما دنبال این هستم که در صورت عقد قرارداد با فجر مجتبی را هم بیاورم شیراز تا یک زوج خوب را در این تیم تشکیل بدهیم.
برادرت برای انتخاب تیم آینده‌اش با تو مشورت کرده است؟‌
خب، مجتبی زندگی خودش را دارد و من زندگی خودم را. مجتبی صلاح کارش را بهتر از هرکس دیگری می‌داند و فکر می‌کنم خودش می‌تواند بهترین تصمیم را اتخاذ کند.
در مورد برخورد و رفتاری که پرسپولیسی‌‌ها بابرادرت کردند چه صحبتی داری؟‌
مجتبی مستحق چنین رفتار و برخوردی نبود. برادرم در طول دوران فوتبالی‌اش چیزی حدود 7 یا 8 سال در پرسپولیس توپ زده است و می‌توانم بگویم بعد از علی کریمی این مجتبی بود که در پرسپولیس حق آب و گل داشت، اما دیدید که در آخر چطور با او برخورد کردند. این رفتار مزد زحمات مجتبی نبود و برخوردی که پرسپولیسی‌ها با برادرم کردند اصلا در شأن او نبود.
در حال حاضر جو خاصی بر پرسپولیس حاکم شده است و طبیعی بود که در آن جو جایی برای برادرم وجود نداشته باشد.
از کدام جو صحبت می‌کنی؟‌
در حال حاضر جمع بازیکنان شمالی در پرسپولیس حسابی جمع شده است و باید اسم این تیم را پرسپولیس شمال گذاشت!‌
راستی بالاخره توانستی مطالباتت را از این باشگاه دریافت کنی؟
متاسفانه هنوز نتوانسته‌ام مطالباتم را دریافت کنم. حتی پس از صدور رای از سوی شورای استیناف هم مسوولان این باشگاه مطالباتم را پرداخت نکردند. این روزها هم که حسابی درگیر جذب بازیکنان گران قیمت هستند و بدون شک اگر پولم را طلب کنم می‌خواهند بگویند که جیب‌شان خالی شده است. در هر صورت اگر تا یکی، دو ماه آینده این پولم را دریافت نکنم مجبور می‌شوم به فیفا شکایت کنم.

/ 0 نظر / 12 بازدید