هوینس: همه چیز در بایرن خوب پیش می رود

مدیر تیم بایرن مونیخ گفت: در تیم ما همه چیز خوب و منطقی پیش می رود.

به نقل از روزنامه زود دویچه سایتونگ، اولی هوینس اظهار داشت: وقتی به عملکرد شش ماه اخیر بایرن نگاه می اندازیم و اوضاع را بررسی می کنیم،‌ متوجه می شویم وضعیت فعلی تیم بسیار رضایت بخش است.
وی افزود: بایرن مونیخ به غیر از چند هفته ابتدای فصل که خوب نتیجه نگرفت، در بقیه اوقات بسیار خوب و هماهنگ کار کرد. تصور می کنم هماهنگی صددر صد در تیم وجود دارد.
وی در مورد شرایط اردو تیمش در اردوی دوبی بیان کرد: اردوی دوبی به ما بسیار کمک کرده تا به آمادگی مطلوب نزدیک شویم. از طرفی این اردو برای ما از جنبه مالی ثمربخش بود. زیرا برخلاف گذشته که به اردوی پرخرج ماربلا اسپانیا می رفتیم ،‌توانستیم با هزینه ای کمتر به بهترین شرایط اردوی خود، ‌نزدیک شویم.
وی در مورد واگذاری احتمالی لوکاس پودولوسکی، مهاجم ملی پوش و جوان خود بیان کرد: با باشگاه هامبورگ هیچ مذاکره ای نداشتیم. نمی دانم چرا شایعه انتقال پودولوسکی به این تیم قوت گرفته است.در هر حال اگر هامبورگی ها واقعا مایل به جذب این بازیکن باشند،‌ طبیعی است که باید پا پیش گذارند تا گفت و گوهای انجام شود. در این حال می توان گفت تا حدی شانس برای جذب پودولوسکی خواهند داشت.

/ 0 نظر / 3 بازدید