سیدجلال حسینی: از تلویزیون دیدم که توپ ازخط رد شده!

س از بازگشت از ازبکستان، کرش دو روز به بازیکنان استراحت داد؛ خستگی‌تان در رفت؟
دیروز واقعا خسته بودیم و امروز شرایط‌مان بهتر شده است. خدا را شکر تیم ملی امکانات خوبی دارد و هر وقت بخواهیم از استخر و سونا استفاده می‌کنیم. بیشتر خستگی ما مربوط به بازی‌های لیگ است و در باشگاه‌ها خیلی به ما فشار آمد؛ به خصوص بازیکنان ملی پوش سپاهان چون در کورس قهرمانی بودیم و پس از پایان لیگ در آسیا هم بازی داشتیم.
نظرت درباره عملکرد تیم ملی در بازی مقابل ازبکستان چیست؟
همه ما می‌دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم. ازبک‌ها چند سال است که کنار هم بازی می‌کنند و خیلی هماهنگ هستند. آنها در مسابقات گذشته هم نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته‌اند. از طرفی من هیچ وقت ندیده بودم که ورزشگاه ازبک‌ها پر شود و هوادارانشان به خوبی از این تیم حمایت کردند. آنها از ابتدا فشار زیادی به تیم ما آوردند و می‌خواستند به گل برسند که ما هوشمندانه فشار آنها را کنترل کردیم و چشم به ضدحملات داشتیم.
خودتان از نحوه بازی ازبکستان و فشاری که وارد کردند شوکه نشدید؟
مطمئنا ما هم در ورزشگاه آزادی مقابل حریفان به همین شکل بازی خواهیم کرد. به هر حال آنها از امتیاز میزبانی برخوردار بودند و می‌خواستند از آن به خوبی استفاده کنند. برای همین برنامه داشتند فشار بیاورند و به گل برسند.
در یک صحنه هم ازبک‌ها به گل رسیدند که تو توپ را از پشت خط برگرداندی و داور و کمک داور متوجه نشدند!
به خدا آنقدر فشار زیاد بود که حتی خودم متوجه نشدم توپ از خط رد شده است. توپ به شکمم خورد و برخلاف آنهایی که می‌گویند توپ به دستم خورد. البته اگر به دستم می‌خورد هم خطا نبود چون فاصله خیلی نزدیک بود. خودم دیروز در اخبار دیدم که توپ از خط رد شده بود.
قبول داری که عملکرد تیم ملی اصلا خوب نبود و هواداران انتظار بیشتری داشتند؟ مخصوصا اینکه ازبکستان پنج، شش بازیکن اصلی‌اش را نداشت.
اینکه اصلا خوب نبودیم را قبول ندارم ولی می‌توانستیم بهتر باشیم. از طرفی هر که می‌گوید ازبکستان چهار، پنج بازیکن اصلی‌اش را نداشت اشتباه می‌کند. کادر فنی بازی‌های این تیم را برای ما آنالیز کرد و آنها تنها دو بازیکن خود را نسبت به ترکیب همیشگی شان در اختیار نداشتند. جباروف و دفاع وسط شان که شماره 20 است در این دیدار نبودند!
از قطر که حریف بعدی مان است چقدر شناخت دارید؟
شناخت ما از قطر صد در صد است. در مقدماتی دو بازی با آنها انجام دادیم که در رفت و برگشت نتیجه مساوی شد و نتوانستیم ببریم. من معتقدم یک بازی بسیار سخت دیگر در پیش داریم و بازی اول وقتی به چشم می‌آید که بتوانیم قطر را ببریم.
در خبرها آمده بود می‌خواهی به باشگاه استقلال بروی و با آنها مذاکره کنی؟!
ما یک بازی مهم در روز بیست و سوم با قطر داریم و بعد از آن هم می‌خواهم دو، سه روز استراحت کنم. الان آنقدر خسته هستم که حتی نمی‌توانم درباره تیم آینده‌ام فکر کنم چه برسد به مذاکره!

/ 0 نظر / 11 بازدید