استقلال در گروه مرگ

الاتحاد قهرمان دو دوره رقابت‌ها، الجزیره امارات، استقلال ایران و ام صلال قطر در گروهی قرار گرفته اند که انتظار می رود رقابت در آن نزدیک بوده و بازی های پرهیجان بسیاری رقم بخورد.

"یوسف السرکال" نایب رئیس AFC در مورد قرعه گروه C رقابت ها گفت: «گروه C قرعه جالبی را به ارمغان آورده است.»

الاتحاد که به دنبال نایب قهرمانی خود در لیگ فوتبال عربستان سعودی به این دوره از رقابت‌ها راه یافته است، امسال قصد دارد ناکامی سال گذشته خود در مرحله گروهی را که به دوم شدن آنها پس از بنیادکار ازبکستان انجامید، جبران کند.

به هر حال، با وجود کار دشوار پیش رو، ببرها (الاتحاد) از فرصت جدید رقابت‌ها که از این پس دو تیم از هر گروه را در مرحله بعدی رقابت ها می بیند، به صعود خود امیدوار می شوند.

در همین حال، الجزیره پاسخ هزینه های سنگین تابستان سال گذشته خود را با قهرمانی در لیگ جدید فوتبال امارات گرفت. عنکبوت های سیاه (الجزیره) در ماه جولای 20 میلیون دلار بابت جذب رافائل سوبیس و فرناندو بیانو دو هافبک برزیلی خود هزینه کردند و به نظر می رسد با 10 گل به ثمر رسانده از سوی بیانو و صدرنشینی اش در جدول گلزنان لیگ امارات، این مبلغ ارزش خرج کردن را داشته است.

استقلال دیگر تیم گروه C هم اکنون در لیگ کشور خود صدرنشین است. آنها تا اینجا از 21 بازی خود در لیگ برتر 40 امتیاز بدست آورده‌اند.

با این وجود و با توجه به اینکه ام صلال اکنون در لیگ قطر ششم است، آنها کار دشواری برای شکست دادن سه تیم از بهترین های غرب آسیا را پیش رو دارند؛ اما "ماگنو آلوس" با به ثمر رساندن 4 گل در دو دیدار اخیر تیمش روند رو به رشدی را در زمینه گلزنی طی می کند و در حالی که بسیاری حذف آنها را در گروه C پیش بینی می کنند، ام صلال قصد دارد از شانس خود برای شگفتی در این گروه استفاده کند.

/ 0 نظر / 3 بازدید