واعظی آشتیانی: جولان دادن اوباش‌ها و بازو کلفت‌ها برای باشگاه استقلال جای تاسف د

اتفاقاتی که در اولین جلسه تمرینی استقلال با امیر قلعه‌نویی‌ رخ داد حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشته و در این میان شنیدن حرف‌های امیر رضا واعظی آشتیانی مدیرعامل سابق استقلال در نوع خودش جالب توجه است. او مدیری بود که یکی از اختلاف‌های اساسی‌اش با  امیر قلعه‌نویی در مورد افرادی بود که در کنار این مربی حضور داشتند.

آشتیانی در واکنش با اتفاقات حاشیه‌ای در اولین جلسه تمرینی استقلال می‌گوید:« انتقاد من هم به مسوولان دولت است و هم به مسوولان ورزش که حالا این فضا به وجود آمده تا یک عده اوباش و بازو کلفت محیط مقدس ورزش را آغشته به گوساله کشتن و اوباش‌گری می‌کنند و  این مسائل با روح ورزش و هیچ ادبیاتی جور در نمی‌آید. واقعا نمی‌توان گفت که اسم این حرکات و این اتفاقات چیست و متاسفم که مسوولان خصوصا رئیس ورزش سکوت کرده است.»

آشتیانی در پاسخ به این سوال که آیا خانواده حجازی حق دارند بابت این اتفاقات ناراحت باشند. خاطرنشان می‌کند:«‌ جدا از این بحثی که اشاره کردید باید بگویم مقصر آنهایی هستند که چنین فضاهایی را به وجود می‌آورند. اگر من مسوول بودم مطمئنا این اتفاقات را بررسی می‌کردم چون فوتبال جولانگاه افراد لات و اوباش نیست که بخواهند از یک فرد اسطوره مصنوعی درست کنند.»

مدیرعامل سابق استقلال در قسمتی از حرف‌هایش می‌گوید:« متاسفانه خیلی‌ها سکوت می‌کنند و هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند و برای باشگاه استقلال هم جای تاسف دارد که  اسم فرهنگی را یدک بکشد ولی افراد اوباش و بازو کلفت در تمرین این تیم جولان می‌دهند. به طور حتم در محل تمرین استقلال خانه‌های مسکونی وجود دارد و خیلی از خانواده‌ها و فرزندانشان شاهد چنین اتفاقات زشتی هستند.»

آشتیانی تاکید می‌کند:« اگر مدت‌ها پیش با ضاربان علی دایی برخورد جدی صورت می‌گرفت و جلوی اوباش‌ها گرفته می‌شد و جریمه سنگینی برای آنها در نظر می‌گرفتند این اتفاقات نمی‌افتاد. در آن زمان مدیرعامل وقت پرسپولیس که نوچه‌پرور بود از ضاربان دایی و اوباش‌ها حمایت کرد و نتیجه‌ همین کارها اتفاقاتی است که امروز شاهد آن هستیم. فوتبال جای انسانیت، پاکی، سلامت و صداقت است ولی متاسفانه باید شاهد این صحنه‌های زشت باشیم.»

/ 1 نظر / 37 بازدید
علی

سلام لطفا منو لینک کنید من آأرس وبلاگمو عوض کردم قبلا جدیدترین اخبار فوتبال بودم مرسی خبرم کن