دنیزلی با مقامات باشگاه بشیکتاش توافق کرد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سایت هواداران تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه در مطلبی نوشت: ''مصطفی دنیزلی'' با مسوولان باشگاه بشیکتاش برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه در فصل آینده مسابقه های فوتبال لیگ برتر باشگاه های ترکیه به توافق رسیده است.

 رسانه های ترکیه نیز از آغاز مذاکرات ''مصطفی دنیزلی'' سرمربی ترکیه ای تیم فوتبال پرسپولیس تهران با ''فکرت اورمان'' رییس باشگاه بشیکتاش ترکیه خبر دادند.

 

 شبکه تلویزیونی ''ان. تی. وی'' ترکیه دقایقی پیش اعلام کرد که ''مصطفی دنیزلی'' با ''فکرت اورمان'' در استانبول وارد مذاکره شده است و این دیدار در ساعت مخابره این خبر ادامه داشت.

 بر پایه این گزارش ؛ ''فکرت اورمان'' که از بکارگیری دیگر سرمربیهای داخلی و خارجی برای تیم بشیکتاش نا امید شده است ، در این دیدار پیشنهاد همکاری به دنیزلی ارائه می کند.

 در صورت توافق دو طرف ، '' دنیزلی'' هدایت تیم فوتبال بشیکتاش را در فصل آینده لیگ فوتبال باشگاه های ترکیه برعهده خواهد داشت و این در حالی است که این مربی تا پایان فصل آینده لیگ فوتبال باشگاه های برتر ایران با باشگاه پرسپولیس تهران قرار دارد.

 یکی از مسوولان روابط عمومی باشگاه بشیکتاش ترکیه گفت: این باشگاه برای به خدمت گرفتن دنیزلی را که پیش از این هدایت تیم فوتبال این باشگاه را نیز برعهده داشته است ، تکذیب کرده بود.

 دنیزلی که حدود سه هفته است به ترکیه سفر کرده است ، قرار است فردا ( پنجشنبه ) به تهران بازگردد.

/ 0 نظر / 17 بازدید