انصاری‌فر: خلعتبری گفت خجالت کشیدم پاس‌ ات را گــــل نکنم

ظرت در مورد بازی تیم ملی مقابل ازبکستان چیست؟‌
خدا را شکر که توانستیم 3 امتیاز مهم بگیریم. من معتقدم تیم ملی منطقی و با تفکر بازی کرد، ما در زمین آنها چشم به ضدحملات داشتیم و البته مساوی هم بد نبود. با این حال منتظر کوچکترین فرصت بودیم تا نهایت استفاده را ببریم و توانستیم در دقایق آخر به گل برسیم. ارزش این 3 امتیاز در بازی‌های بعدی مشخص خواهد شد و معتقدم این برد برای ایران 6 امتیاز ارزش داشت. حالا ما انرژی زیادی داریم تا قطر را هم ببریم.
اما خیلی‌ها معتقدند تیم ملی بازی خوبی را به نمایش نگذاشت.
این اولین بازی ما بود و در زمین حریف به میدان رفتیم. ما اردوی ترکیه را با 12 بازیکن شروع کردیم و این موضوع روی هماهنگی تیم تاثیر می‌گذارد. مطمئن باشید در بازی بعدی کیفیت فنی تیم ملی بهتر خواهد شد و در بازی با قطر چهره جدیدی از تیم ملی خواهید دید. کرش هم برای هر بازی استراتژی خاصی دارد. من معتقدم برخی انتقادها از تیم ملی همیشه وجود دارد ولی این انتقادها نباید تخریبی باشد. ما هم نمی‌خواهیم واقعیت‌ها را نادیده بگیریم ولی 3 امتیاز مهم گرفتیم.
از اینکه در ترکیب ثابت قرار نگرفتی ناراحت بودی؟
خیر، این نظر سرمربی بود. در ضمن خوشحالم که وقتی در نیمه دوم به بازی آمدم تاثیر مثبتی داشتم.
خواسته کرش از تو هنگام تعویض چه بود؟
تیم ملی تا آن موقع خوب دفاع کرده بود و کرش به خوبی حدس زد که می‌توانیم از روی ضدحملات به ازبکستان ضربه بزنیم. اول خلعتبری وارد زمین شد و بعد هم من رفتم و خوشحالم که در نهایت به گل رسیدیم.
در مورد پاس گلی که دادی صحبت کن.
قبل از اینکه توپ آندو به من برسد خلعتبری را نگاه کردم و پاس رو به جلو را به او دادم که محمدرضا هم خیلی خوب از آن استفاده کرد. من دیدم که او در فضای مناسبی قرار دارد به همین دلیل تصمیم گرفتم بدون استپ کردن به خلعتبری پاس بدهم. محمدرضا بعد از بازی به من گفت که خجالت کشیدم پاس تو را به بیرون بزنم ولی جدا از شوخی او هم از این پاس استفاده کرد. اگر محمدرضا توپ را استپ می‌کرد دروازه‌بان حریف این شانس را داشت که یک گام به جلو بیاید ولی اگر دقت کنید وقتی خلعتبری ضربه‌اش را زد دروازه‌بان ازبکستان روی خط بود و نتوانست کاری انجام دهد. اگر خلعتبری توپ را استپ می‌کرد شانس گلزنی او کمتر می‌شد.
در مورد وضعیت خودت صحبت کن، آیا می‌خواهی به اروپا بروی؟
من در مورد رفتن به اروپا هیچ صحبتی ندارم و هر وقت تیم‌ام را انتخاب کردم حرف می‌زنم.
از تیم‌های داخلی چند پیشنهاد داری؟
پنج، شش پیشنهاد دارم که آنها را بررسی می‌کنم.

/ 0 نظر / 8 بازدید