آندرس اینیستا در مراسم "گالا": هرکس جایزه را ببرد خوشحال خواهم شد

ستاره 27 ساله تیم فوتبال بارسلونا که یکی از نامزدهای دریافت توپ طلای جهان در سال 2010 است، در حاشیه مراسم در سخنانی کوتاه به اهمیت حضور در این مراسم اشاره کرد.

اینیستا درباره‌ی حضورش در مراسم گالا گفت: همین که در این مراسم حضور دارم، باعث افتخار من است. از اینکه در کنار دو هم‌تیمی‌ام در این مراسم حضور پیدا می‌کنم بسیار خوشحالم.

ستاره ملی‌پوش تیم فوتبال بارسلونا که گل قهرمانی اسپانیا در جام جهانی 2010 را در وقت اضافه مقابل هلند به ثمر رساند، ادامه داد: هر کس که جایزه را ببرد من خوشحال خواهم شد. هر کسی که این جایزه را به خود اختصاص دهد، مسلما ارزش و لیاقتش را داشته است و بنابراین این انتخاب کسی را ناراحت نخواهد کرد. حقیقت این است که من هم شانس بردن این جایزه را دارم چرا که یکی از سه نامزد نهایی هستم.

اینیستا درباره فینال جام جهانی هم عنوان کرد: شب فینال جام جهانی برای مردم زیادی خاطره‌انگیز و به یادماندنی بود. روز خاصی بود که هم خوشحال کننده و هم تاریخی بود.

انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال 2010 پس از سخنرانی نامزدها و اعلام آرای سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌های ملی فوتبال جهان تا دقایقی دیگر صورت خواهد گرفت.

/ 0 نظر / 9 بازدید