لاوتـــزی??دریک?قدمی?ایفـل

ایوانوویچ
امسال یکی از باشگاه‌هایی که خواهان شماره 2 چلسی بود ناپولی ایتالیا بود باشگاهی که تا حدی نیز به مدافع چلسی نزدیک شده بود اما دیروز ولادو بروزان مدیر برنامه‌های ایوانوویچ در مصاحبه‌ای با رادیو CRC اعلام کرد چنین انتقالی عملا غیرممکن است. او در ادامه افزود: ایوانوویچ به ناپولی؟ این فقط حدس و گمان است. موکل من جدیدا قراردادی را با آبی‌ها به امضا رسانده که به نظر من رقابت با آن برای ناپلی‌ها غیرممکن است و به نظر آنها نخواهند توانست انتظارات مالی ایوانوویچ را برآورده و با چلسی در این مساله رقابت کنند. از سوی دیگر نیز باشگاه چلسی مایل به حفظ این بازیکن است و خود مدافع صرب هم تمایلی به جدایی ندارد.
پاری‌سن‌ژرمن
یکی از پرطرفدارترین مهره‌های امسال بازار نقل و انتقالات تابستانی کسی نیست جز مهاجم 27 ساله باشگاه ناپولی یعنی ازگیل لاوتزی بازیکنی که نصف اروپا خواهان وی می‌باشند و به نظر آینده‌اش در جایی غیر از بندر ناپل ایتالیا رقم خواهد خورد. یکی از مشتری‌های پروپاقرص لاوتزی هم پاری‌سن‌ژرمن فرانسه است. تیمی که به لطف دلارهای مالکان جدیدش امسال یکی از ستاره‌های بازار نقل و انتقالات است و آنگونه که از صحبت‌های مربی این تیم لئوناردو برمی‌آید تا حد زیادی نیز به شاه مهره تیم ناپولی نزدیک شده.
لئوناردو درباره آخرین وضعیت باشگاه و لاوتزی در مصاحبه با La Parisien گفت: «مذاکرات در مرحله خوبی قرار دارد و خیلی خوب پیش رفته ولی دو طرف هنوز قراردادی را امضا نکرده‌اند.»
فنرباغچه
بزرگ‌ترین تیم کشور ترکیه امسال در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به دنبال شکار مدافع باتجربه و تنومند تیم ملی برزیل و باشگاه اینترمیلان یعنی لوسیو است؛ مدافع 34 ساله‌ای که به رغم باقیماندن یک سال از قراردادش احتمال جدایی‌اش از باشگاه همانقدر قوی است که احتمال ماندنش.
طبق آخرین اخبار دو باشگاه فنرباغچه و اینتر در حال حاضر مشغول مذاکره برای توافق بر سر این انتقال‌اند، انتقالی که شاید تنها مساله حل نشده آن مبلغ جابه‌جایی باشد.
گوانژو اورگرانده
این روزها برای کاکای برزیلی اصلا روزهای خوبی نیست. او که تا ژوئن 2015 با رئالی‌ها قرارداد دارد، وضعیت خوبی در این تیم ندارد و در 30 سالگی جدی‌ترین مشتری خود یعنی پاری‌سن‌ژرمن را نیز چندی پیش از دست داد تا تعطیلاتش خیلی جالب پیش نرود. طبق آخرین اخبار جدیدترین مشتری او از چین و باشگاه گوانژو اورگرانده می‌باشد؛ تیمی که احتمالا قراردادی سه ساله به ارزش 18 میلیون یورو را به ملی‌پوش خوش‌استیل برزیلی ارایه خواهد کرد.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید