جباری: این بار مصدوم شوم از فوتبال خداحافظی می کنم

در حالی که جباری در تمرین های بدن سازی امسال پا به پای دیگران تمرین کرد اما به دلیل اینکه چند سال از تمرین های بدن سازی دور بود باز هم شرکت در تمرین های بدن سازی امسال سبب تقویت عضلات رانش نشده است. این نشان می دهد که جباری امسال می باید بیشتر از سایرین تمرین های بدن سازی را انجام می داده تا عقب ماندگی چند ساله اش از تمرین های بدن سازی جبران بشود.
مجتبی هرگز فکرش را نمی کرد که در لیگ دهم عضلات پایش به این زودی با پارگی خفیف رو به رو بشود.اوتصور می کرد این فصل را می تواند به سلامت پایان برده و دیگر مجبور نشود که وقت خود را در فیزیوتراپی یا این جور جاها تلف کند! اما همه چیز بر خلاف تصورات مرد شماره 8 آبی ها رقم خورده است. او اوایل فصل را به دلیل نا آمادگی از دست داد،پس از آن به خاطر کشیدگی مینیسک دو هفته از میدان دور بود و سرانجام پارگی عضلات بالای ران باعث شد تا او 4 هفته مجبور به دوری از تمرین های تیمش بشود.
 جباری یکشنبه عصر به محل تمرین استقلال آمد و دقایقی از تمرین استقلال را تماشا کرد.بعد از دقایقی او روی صندلی کنار فرهاد مجیدی نشست و شروع به درد دل کرد.او می گفت: «واقعاً خودم هم دیگر خسته شده ام.همه اش مصدوم می شوم.باور کن این بار اگر دوباره مصدوم بشوم فوتبال را کنار می گذارم و برای همیشه می روم.»
 فرهاد مجیدی که حرفهای جباری را شنید لحظه ای سکوت کرد و به او دلداری داد: «نباید به این زودی مأیوس بشوی.فوتبال همین است.من هم مصدومیتهای زیادی راتجریه کردم.نباید عقب بکشی و کم بیاوری. برو با خیال راحت فیزیوتراپی کن و به بعدش فکر نکن.ان شاءا... دیگر مصدوم نمی شوی.»
حرفهای مجیدی که تمام شد جباری نتوانست پاسخی بدهد.شاید به روزهایی فکر می کرد که به دلیل مصدومیت از دست رفت. دو بار پارگی رباط پا، دو بار پارگی مینیسک،کشیدگی های گوناگون،شکستگی بینی و چندین مصدومیت خفیف دیگر. آیا با این اوصاف برای بازیکن روحیه می ماند؟ شاید مجتبی هم دیگر خسته شده و می خواهد کار را یکسره کند.
تردیدی نیست هواداران استقلال دوست ندارند به این زودیها خداحافظی ستاره خود را ببینند.مردی که در داربی دقایقی به میدان آمد و آن پاس ماهرانه را برای مجیدی فرستاد. پاسی که کاپیتان استقلال را مجاب کرد او را این گونه تعریف و تمجید کند:«پاس مجتبی در حد لالیگا بود.» آیا جباری همان طور که به مجیدی گفته در آینده اگر دوباره مصدوم بشود از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد؟جباری احساساتی شده یا حرف دلش را به زبان می آورد؟ منتظر واکنش مجتبی می مانیم...

/ 0 نظر / 8 بازدید