پروین: افشین نباید جا بزند

والا چه بگویم... اینها یادشان رفته که برای چی باید به پرسپولیس خدمت کنند. چشم میلیون‌ها آدم به این تیم است آن وقت آقایان هر روز مصاحبه می‌کنند و همدیگر را به افشاگری و این جور چیزها تهدید می‌کنند. به خدا برای پرسپولیس خیلی بد است که قدیمی‌هایش این‌طوری رفتار کنند.
خیلی‌ها معتقد هستند که اگر علی پروین در پرسپولیس بود این اتفاق‌ها نمی‌افتاد.
در تیمی مثل پرسپولیس حرف اول را رفاقت می‌زند. اینها باید با هم رفیق باشند. بحث من و کس دیگر نیست. بحث این است که هرکسی باید ملاحظه پرسپولیس را بکند و به فکر این تیم باشد. اگر من در پرسپولیس بودم نمی‌گذاشتم کار به اینجا بکشد و آقایان اینطوری به جان هم بیفتند. اینها شاگردان من بوده‌اند و اجازه ندارند که بزنند و ریشه‌های پرسپولیس را خشک کنند. شاگرد تربیت نکرده‌ام که به جان هم بیفتند.
اما جالب این است که خود پیروانی به عنوان سرمربی دنبال سرمربی جدید می‌گردد تا کادر‌فنی را تقویت کند!
بله... شنیده‌ام. افشین به جای اینکه دنبال سرمربی خارجی و جدید بگردد بهتر است که توان فنی‌اش را بیشتر کند. اگر او نیمکت پرسپولیس را قوی کند و بتواند تیم را در دست بگیرد مشکلات پرسپولیس حل می‌شود. افشین روز آمدنش به پرسپولیس از من رخصت گرفت و به همین دلیل است که او را حمایت می‌کنم. او نباید جا بزند. باید همراه با بقیه کادر‌فنی به جای حرف زدن، با این انتقادها مبارزه کنند. افشین اول راه است و راه خیلی درازی پیش‌رو دارد. او باید آبدیده شود. البته از افشین هم توقعی نیست، او اول راه است و بی‌تجربه... من هم پدرم در آمد تا جا افتادم و پخته شدم. آنقدر روزهای سخت و آسان در پرسپولیس دیدم که به این جور مسایل عادت کردم.
با شما صحبتی برای پیوستن به پرسپولیس نشده؟
فعلا که هیچی... من مثل همیشه در خدمت پرسپولیس هستم و هر وقت لازم باشد مثل یک طرفدار به پرسپولیس کمک می‌کنم.
از سرخپوشان آریا نمی‌خواهید صحبتی بکنید؟
نه... اصلا... سکرته! فعلا قرار نیست در این مورد حرفی بزنیم.
در مورد تیم‌ملی چه نظری دارید؟
به نظر من تیم خوب و جوانی درست شده. این روته مولر هم مربی خوبی است و ان‌شاءا... می‌تواند همراه علی دایی تیم را به جام‌جهانی ببرد.
چطور شد محمد سر از اسلواکی درآورد؟
همین که این بچه از این فشارها و حرف و حدیث‌ها خلاص می‌شود جای شکر دارد. این بچه هر جا رفت گفتند که پسر علی پروین است و رفتند روی اعصابش. این درست که محمد آنجا غریب است ولی اگر زرنگ باشد و عرضه داشته باشد می‌تواند از DAC به یک باشگاه بهتر و بزرگتر برود و فوتبال حرفه‌ای را تجربه کند. یادتان نرود که محمد الان بازیکن تیم چهارم لیگ‌برتر اسلواکی است و یک لژیونر اروپایی محسوب می‌شود.
تنها ایراد این باشگاه این است که اسمش خیلی سخت است و وقتی می‌خواهم بگویم ممد به چه تیمی رفته کمی گیر می‌کنم. ان‌شاءا... این هم درست می‌شود چون به محسنی گفته‌ام یک اسم راحت روی تیمش بگذارد!

/ 0 نظر / 3 بازدید