دل بوسکه: فینال جام قهرمانان بین دو تیم ایتالیایی و اسپانیایی است

در فصل گذشته رقابتهای جام قهرمانان، تیم‌های انگلیسی نه تنها فینال بلکه مرحله نیمه نهایی را نیز در قبضه خود داشتند و سرانجام این
منچستریونایتد بود که جام قهرمانی را بالای سر برد اما سرمربی تیم اسپانیا براین باور است که این اتفاق امسال تکرار نخواهد شد.

دل بوسکه به روزنامه گازتا دلو اسپورت گفت: اخیرا تیم‌های انگلیسی موفقیت های بیشتری بدست آورده‌اند اما قبول ندارم که برتر از بقیه هستند. امسال باشگاههای اسپانیا یا ایتالیا به جام قهرمانی دست خواهند یافت.

در مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای امسال تمامی تیم‌های ایتالیایی با حریفانی از انگلیس هم قرعه شده‌اند به این ترتیب که اینترمیلان باید به مصاف شیاطین سرخ (منچستریونایتد) برود، رم با آرسنال روبرو می‌شود و یوونتوس با چلسی مصاف خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی اسپانیا معتقد است: تیم اینتر پس از یک دوره طولانی که فقط بازیکن جمع می‌کرد، چهره یک تیم واقعی را به خود گرفته است. آنها اغلب در سطح اروپا ناموفق بودند اما رزومه خوزه مورینیو را نباید دست کم گرفت.

وی افزود: رم در فصل گذشته درس خوبی به رئال مادرید داد و یووه خط دفاعی بسیار مستحکمی دارد که عبور از آن دشوار است علاوه بر اینکه آنها آلساندرو دل پیه رو را در اختیار دارند.

/ 0 نظر / 7 بازدید