آودوکیچ فقط برای پرسپولیس به ایـران برمی‌گردد

مدیر برنامه‌های ایرانی آسمیر در ابتدا از مذاکرات موکل فوتبالی خود با مسی‌ها اظهار بی‌اطلاعی کرد و اعلام داشت که شاید این ماجرا از طریق دیگری جز او انجام شده است. وی مدعی شد که آسمیر قرارداد دو ساله رسمی با او در فدراسیون فوتبال به ثبت رسانده و تمام مذاکرات با این دروازه‌بان باید از طریق وی صورت بگیرد. هرچند مدیر برنامه ایرانی آسمیر خود از طریق مدیر برنامه‌های خارجی بازیکن بوسنیایی پرسپولیس با موکل خود آشنا شده، قرارداد امضا کرد. پرسپولیسی‌ها که با گزینه‌های داخلی وارد مذاکره شده بودند از جدی گرفتن ادامه صحبت‌ها با آسمیر امتناع ورزیده تا ابتدا تکلیف نفرات مدنظرشان در میان دروازه‌بان‌های داخلی مشخص شود.
به این ترتیب پروژه کرمانی شدن آسمیر وارد فاز جدی‌تری شده اما وقتی زمزمه مذاکره مسی‌ها با سیدمهدی رحمتی رسانه‌ای شد یک بار دیگر آینده حضور آسمیر در فوتبال ایران در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. بنابر اظهارات مدیر برنامه‌های آسمیر آنها تا مشخص شدن مذاکرات مس و سنگربان شماره یک تیم ملی ادامه مذاکرات خود با کرمانی‌ها را متوقف کردند.
آسمیر با حذف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به زادگاهش بازگشت. در این مدت صحبت‌هایی مطرح شد که مسی‌ها به واسطه بلاژویچ، مدیر برنامه‌های آسمیر را دور زده و از طریق یک فرد تبعه بوسنی که سابقه کار در صدا و سیمای ایران را نیز دارد با دروازه‌بان سوم تیم ملی بوسنی و هرزگوین وارد مذاکره شدند. این فرد مدتی هم با لوکا بوناچیچ کار می‌کرد. درباره توقف مذاکرات مدیر برنامه‌های آسمیر و پرسپولیس شایعات مختلفی منتشر شد. یکی اینکه شهاب گردان(گزینه‌ای که چند روز پیش سرخپوش شد) شرط قبول پیشنهاد پرسپولیس را نبود آسمیر اعلام کرده! پس از آن‌که سرخ‌ها به مدیر برنامه‌های دروازه‌بان بوسنیایی اطلاع دادند، او را تنها به عنوان گلر دوم می‌خواهند این مساله به مذاق آسمیر خوش نیامد چون تمام برنامه‌هایش برای ادامه حضور در تیم ملی بوسنی با پذیرش این مساله به هم می‌خورد. مربی تیم ملی بوسنی با حضور آسمیر درون دروازه پرسپولیس از شرایط و میزان آمادگی وی مطلع می‌شد و اگر قرار بر این می‌شد که او شرط پرسپولیس را قبول می‌کرد، باید قید حضور در تیم ملی کشورش را می‌زد. به همین دلیل سفت و سخت به سمت مس متمایل و پرونده حضورش در پرسپولیس به طور کامل بسته شد.
در حالی که آسمیر منتظر مشخص شدن جریان مذاکرات رحمتی با مس بود، امیر قلعه‌نویی به استقلال آمد و اعلام کرد خواهان ادامه همکاری رحمتی با این تیم است. به این ترتیب شانس این بوسنیایی برای حضور در مس بیشتر شد اما در حالی که همه منتظر نهایی شدن این ماجرا بودند، انتشار نامه‌ای از قول آسمیر این پرونده را هم بست. در این نامه آمده بود که آسمیر به دلیل مشکلات خانوادگی و بارداری همسرش از مسی‌ها عذرخواهی و اعلام کرد فصل آینده را در تیم«بوراک» بوسنی به کار خود ادامه خواهد داد.
صحت این نامه از چند جهت مردود بود اول اینکه آسمیر اصلا ازدواج نکرده که حالا همسرش باردار باشد. دوم اینکه بنا به اظهارات مدیر برنامه‌ ایرانی‌اش، امضایی که پای نامه منتشر شده به نقل از آسمیر دیده می‌شود با امضایی که از این بازیکن پای برگه قراردادش با مدیر برنامه‌هایش و باشگاه پرسپولیس وجود دارد به هیچ‌وجه همخوانی ندارد.
در این ارتباط آسمیر در آخرین تماس خود به مدیر برنامه‌های ایرانی‌اش گفته که از انتشار چنین اخبار دروغین به نقل از وی به شدت ناراحت است. اگر به ایران برگردد تنها برای حضور در پرسپولیس خواهد بود. چون قصد ندارد به هیچ وجه موقعیت خود در تیم ملی بوسنی را از دست بدهد.

/ 0 نظر / 14 بازدید