نکونام: بارسلونا نمی‌تواند در پامپلونا امتیاز بگیرد

نکونام در این مصاحبه همچنین اظهار داشت که بازیکنان اوساسونا به بازیکن خاصی در بارسلونا فکر نمی‌کنند.

دو تیم صدر و قعر جدولی لالیگا یکشنبه شب در پامپلونا به مصاف هم می‌روند.

نکونام با اینکه فاصله تیمش در جدول مسابقات با بارسلونا ‪ ۳۱‬امتیاز است، از نتیجه مسابقه فردا ابراز اطمینان کرد و گفت: مسابقه مهمی بین تیم اول و تیم آخر جدول است اما بارسلونا در اینجا امتیاز نخواهد گرفت. ما در خانه بازی می‌کنیم و کسی نمی‌تواند به سادگی ما را شکست دهد. قول می‌دهم خوب بازی کنیم تا بهترین نتیجه را در جواب حمایت هوادارانمان بگیریم.

وی افزود: اوساسونا ممکن است در قعر جدول باشد اما تا کنون در مقابل تیم های بزرگ مثل اتلتیکو مادرید و سوی یا، واقعا خوب بازی کرده است.

شکی نیست که بارسلونا با وجود لیونل مسی و دیگر بازیکنانی که در اختیار دارد، تیم قدرتمندتری است اما نکونام در اظهارات خود به بازیکن خاصی اشاره نکرد.

یکی از دو هافبک ایرانی این تیم، تاکید کرد: کاری به نام بازیکنان ندارم.

همیشه به حریفان خود احترام می‌گذارم اما در عین حال نهایت تلاش خود را انجام می‌دهم و هر کاری می‌کنم تا بهتر از آنها بازی کنیم. بارسلونا تیم خوبی است اما یک بازیکن به تنهایی نمی‌تواند همه کار انجام دهد. ما برای آنها به عنوان یک تیم برنامه ریزی کرده ایم.

اصلی‌ترین مشکل اوساسونا در مسابقات فصل جاری در خط حمله بوده به طوریکه در موقعیت‌های بسیاری نتوانسته است توپ را وارد دروازه کند. از سوی دیگر این تیم دفاع محکمی دارد.

نکونام ضمن ابراز تاسف به خاطر امتیازهایی که اوساسونا اخیرا از دست داده است، ادامه داد: هیچ تیمی بهتر از ما نبوده بلکه به خاطر اشتباهات خودمان امتیاز از دست دادیم. البته پیشرفت کرده‌ایم و باید به نگرانی‌های خود در پایان مسابقات پایان بدهیم. با اینکه گل می‌زنم اما دوست ندارم اوساسونا را در قعر جدول ببینم. قبل از موفقیت خودم، موفقیت تیم را می خواهم. عملکرد گروهی مهم تر است.

/ 0 نظر / 3 بازدید