ساعاتی پس از مراسم بهترین‌های فیفا

"گویلم بالاگوئه" روزنامه نگار اسپانیایی روز سه شنبه از طریق سایت خود اعلام کرد که "خورخه مندس" مدیر برنامه های رونالدو با رامون کالدرون رئیس باشگاه رئال مادرید به توافق رسیده و به این ترتیب بازیکن پرتغالی تابستان امسال به کهکشانی ها خواهد پیوست.

پیش تر خبرهایی مبنی بر توافق رونالدو با فلورنتینو پرس رئیس سابق رئال مادرید به گوش می رسید و بسیاری این شایعه را به راه انداختند که پرس به زودی بازهم ریاست باشگاه را عهده دار می شود. با این حال، کالدرون رئیس کنونی باشگاه این مساله را تکذیب کرد. خود رونالدو نیز پیش از مراسم بهترین های فیفا در سال 2008 به خبرنگاران گفت:‌ «مدیر برنامه های من توافقی با فلورنتینو پرس ندارد.»

در همین حال بالاگوئه به خبرگزاری Sky Sports گفت که جزئیات توافق رونالدو با سران رئال مادرید از جمله موارد مالی را در دست دارد.

او توضیح داد: «تا آنجایی که من می دانم رامون کالدرون با رونالدو به توافق رسیده است. قرار است کالدرون 12 میلیون یورو به رونالدو و هشت میلیون یورو به مندس مدیر برنامه های او بپردازد و کل مبلغ قرارداد رونالدو 85 میلیون یورو خواهد بود که در نهایت 115 میلیون یورو به باشگاه منچستر یونایتد پرداخت می شود.»

بالاگوئه افزود: «هیچکدام اینها به معنای توافق میان دو باشگاه نیست. من از تمامی مسئولان رئال مادرید پیرامون این موضوع پرسیدم و آنها به من گفتند: ما این مساله را انکار نمی کنیم و از طرفی آن را تایید هم نمی کنیم اما شما در مسیر درستی قرار دارید.»

خبرنگار اسپانیایی خاطرنشان کرد: «همه چیز به منچستر یونایتد بستگی دارد که در مورد فروش رونالدو به توافق برسند یا خیر؛ درست همانطوری که تابستان امسال به هیچ وجه حاضر به فروش این بازیکن نشدند. مساله عجیب این است که اگر کریستیانو رونالدو نمی خواهد منچستر را ترک کند، چرا مدیر برنامه های او چنین توافق هایی را با رئال مادرید ترتیب می دهد؟ می دانم که سرالکس فرگوسن از بابت این مسائل ناراحت خواهد شد.»

/ 0 نظر / 3 بازدید