توصیه مارادونا به آگرو: با اینتر امضا کن

دیه گو مارادونا سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین از مهاجم ملی پوش باشگاه اتلتیکو مادرید، سرخیو آگرو، خواست به باشگاه اینترمیلان ایتالیا ملحق شود.

اسطوره سابق باشگاه ناپولی ایتالیا امشب شاهد دیدار اینترمیلان با جنوا در چارچوب مسابقه‌های جام حذفی باشگاههای این کشور است.

وی، امشب بازی شماری از ستارگان آرژانتینی را در سن سیرو نظاره خواهد کرد و به علاوه فرصتی دارد تا به خوزه مورینیو و ماسیمو موراتی سرمربی و رییس باشگاه اینترمیلان توصیه کند که آگرو را به عضویت بگیرند.

مارادونا در گفت و گو با روزنامه کوریره دلو اسپورت اظهار داشت: به آگرو توصیه کنم؟! به او می‌گویم چشم بسته پیشنهاد اینتر را قبول کند. می‌توانم همین الان تصور کنم که او و زلاتان ابراهیموویچ چه زوج خوبی را تشکیل خواهند داد.

وی در مورد دعوت از ملی پوشان آرژانتینی گفت: والتر ساموئل بازیکن مهمی است و در فهرست من هم قرار دارد. هر بازیکنی باید به اندازه او انگیزه و تعصب داشته باشد تا به تیم ملی دعوت شود. کسانی که خوب کار کنند پاداش می گیرند، مثل مائورو ساراته و دیه گو میلیتو.

باشگاه اینترمیلان سابقا علاقه مند بود که آگرو را به عضویت بگیرد اما مبلغ درخواستی ‪ ۵۰‬میلیون یورو مانع از تحقق این انتقال شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید