مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: باید به افشین پیروانی بیش از این فرصت داد تا بتواندبا غلبه بر مشکلات، توانایی‌های بالای خود را اثبات کند.


حمید استیلی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، در خصوص انتخاب انصاری فرد به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس خاطر نشان ساخت:
انصاری فرد از قدیمی‌های فوتبال ایران است و به خوبی از وضعیت پرسپولیس شناخت دارد.

وی افزود: امیدوارم وضعیت تیم بهتر شده و هر چه زودتر از شرایط بحرانی خارج شود. پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در باشگاه‌های آسیا و لیگ برتر را دارد و هواداران باید برای رسیدن به این مهم از کادر فنی حمایت کنند.

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای موفقیت پرسپولیس همه پیشکسوتان باید به کمک انصاری فرد و کادر فنی بشتابند تا مدیر جدید بتواند با اتحاد و انسجام، پرسپولیس را به روزهای اوج خود بازگرداند.

استیلی در خصوص استفاده از سرمربی خارجی در تیم پرسپولیس، تصریح کرد:
استفاده از سرمربی خارجی برای پرسپولیس و استقلال اشتباه بزرگی است زیرا این دو تیم با توجه به حاشیه‌هایی که دارند نیاز به مربی‌ای دارد که برای این تیم بازی کرده و با حاشیه‌ها آشنا باشد.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص اظهار نظرهای اخیر برخی از پیشکسوتان این تیم درمورد عملکرد کادر فنی پرسپولیس ،گفت: نباید بزرگان تیم وارد حاشیه‌ها شوند زیرا در این شرایط حساس، تیم نیاز شدیدی به آرامش دارد.

وی افزود: امیدوارم انصاری فرد با تدبیر خود، هرچه زودتر از شدت گرفتن این اختلافات جلوگیری کند و آرامش را در بین پیشکسوتان باشگاه حکم فرما نماید.

استیلی در خصوص عملکرد داریوش مصطفوی نیز،گفت: مدیرعامل سابق باشگاه تا جایی که توانست تلاش خود را انجام داد و خدمات زیادی را در این مدت به پرسپولیس کرد. نباید فراموش کنیم که مصطفوی از چهره‌های بزرگ فوتبال ایران است و افتخارات زیادی را در کارنامه خود دارد.